Policjanci poszukują 16-letnią Oliwię Cyman - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Bytowie

Wiadomości

Policjanci poszukują 16-letnią Oliwię Cyman

Data publikacji 02.10.2020

Policjanci poszukują 16 – letnią Oliwię Cyman, mieszkankę gm. Parchowo. Dziewczyna w sierpniu przebywała w okolicach Sulęczyna (pow. kartuski) i tam ostatni raz była widziana przez swoich najbliższych. Osoby, które posiadają informacje dotyczące zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bytowie pod nr telefonu 47 74 38300 lub z najbliższa jednostką Policji.

Bytowscy policjanci poszukują 16 – letnią Oliwię Cyman. Dziewczyna w sierpniu przebywała w okolicach Sulęczyna (pow. kartuski) i tam ostatni raz była widziana przez swoich najbliższych. Tam też poinformowała swoją babcię, że wyjeżdża do drugiej babci, do której nie dotarła. Nikt z rodziny nie ma z nią kontaktu.  Mundurowi sprawdzili miejsca, w których może przebywać zaginiona, nawiązali kontakt z jej znajomymi, lecz te czynności nie przyniosły rezultatu.

Informacje, które posiadają policjanci wskazują, że dziewczyna jest ze swoim pełnoletnim kolegą. Oboje mogą przebywać na terenie Polski, jak i za granicą. Jedna z informacji jaką posiadają policjanci wskazuje, że zaginiona może przebywać w Częstochowie lub jej okolicach.

 

Rysopis:

wzrost: około 165 cm

waga: 45 – 50 kg

sylwetka: szczupła

włosy: długie, ostatnio koloru czarnego

oczy: niebieskie

 

Osoby, które posiadają informacje dotyczące zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bytowie pod nr telefonu 47 74 38300 lub z najbliższa jednostką Policji.

  • Zaginiona Oliwia Cyman.
  • Zaginiona Oliwia Cyman.
  • Zaginiona Oliwia Cyman.
  • Zaginiona Oliwia Cyman.